Biz Kimiz ?

Rituel de Beauté, 2011 yılından bu yana yüksek kaliteden ödün vermeden, kullanımı kolay ve pratik kişisel bakım ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır.

Ürünlerimiz,  Japonya, Almanya ve Güney Kore’de bulunan en son teknolojik donanımlara sahip tesislerde, hijyenik koşullarda üretilmektedir.
2015 yılında, kişisel bakımına önem verenlerin teveccühü ileRituel de Beauté  Siyah Nokta ve Kir Temizlemeye Yardımcı Burun Bandı, Diş Temizlemeye Yardımcı bant, Özel gün bandı ve Topuk Stick ile  Türkiye’nin  alanında en çok tercih edilen markası olmuştur.

Neden Rituel de Beauté ?

Ürünlerimizin yüksek teknoloji ile hijyenik tesislerde üretilmesine ek olarak, dermatolojik testleri de uluslararası kuruluşlarca düzenli olarak yapılmaktadır. Üretim sürecinde, hammadde tedariğinden üretimin son safhasına kadar, düzenli periyotlarda, ilgili ülkelerin Saglık Bakanlığı birimlerince tüm gerekli denetim ve kontroller yapılmaktadır.
Ürünlerimiz paraben içermeyen, vegan içeriğiyle de sadece kişisel bakımınıza değil, sağlığınıza ve hassasiyetlerinize de önem vermektedir. Aynı zamanda, Ar-ge ve kontrol amaçlı test çalışmaları sırasında da hayvanlar üzerinde test edilmemekte, hayvansal yağ ve katkılar da kullanılmamaktadır.
Tüm bunlara ek olarak, kalitenin uygun fiyatla da sunulabileceğini gözler önüne seriyoruz.
Ürün maliyetlerimizi, prime time kuşağında, dergilerde, bilboardlarda reklam vererek  şişirmiyor; bu maliyeti de sizlere yansıtmıyoruz.

Dünyada Rituel de Beauté

Türkiye dışında, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Danimarka, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan gibi ülkelerde de Private Label markalar ve öz markalı ürünlerimiz ile kişisel bakımına önem verenlere ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Rituel de Beauté ürünlerini müşterilerinizle buluşturmak mı istiyorsunuz ?

Ürünlerimizi mağaza, eczane ya da marketiniz vasıtası ile müşterileriniz ile buluşturmak istiyorsanız, firmanız ile ilgili kısa bir bilgi, isteğinizin detaylarını ve iletişim bilgilerinizi sales@ritueldebeaute.com adresimize gönderin. Satış operasyon yetkililerimiz size en kısa zamanda ulaşarak yardımcı olacaklardır.

Sizleri dinliyoruz

Rituel de Beauté olarak siz kullanıcılarımızı dinlemekten de asla vazgeçmiyoruz…

Pratik çözüm/ürün önerilerinizi de hayata geçiriyoruz. Öneri ve yorumlarınızı pratik@ritueldebeaute.com adresimize mail atabilir ya da anasayfada yer alan sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Rituel de Beauté iç güzelliğinizi dışa yansıtır.

Kalite anlayışımız

not tested on animals

Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemektedir

Rituel de Beauté olarak sadece sizleri değil, doğadaki diğer canlıları da önemseriz. Doğayı diğer canlılar ile paylaşmanın bilinciyle, ürünlerimizi hayvan dostlarımız üzerinde test etmeden geliştirmekteyiz.    
dogayladost

Çevreye ve dünyaya karşı saygılıyız

Modern üretim tesislerinde üretilen ürünlerimiz; üretim-paketleme-nakliye zincirinin her noktasında doğaya ve çevreye azami özen göstererek sizlere ulaşmaktadır.  
Dermatolojik olarak test edilmiştir

Dermatolojik olarak test edilmiştir

Rituel de Beaute ürünleri, dermatolojik ve hipoarlejik testler sonrasında üretilerek sizlere ulaşmaktadır.
parafre

Rituel de Beauté Ürünleri Paraben içermez

Kozmetik sektöründe ürünlerin ömrünü uzatmak amacı ile kullanılan Paraben, Rituel de Beauté ürünlerinde kullanılmamaktadır.